RU

 

Касові кабіни

Касові кабіни згідно ДСТУ 4546/4547 2000

Фахівці компанії «SOKOLGLASS» спроектують, виготовлять і встановлять касові кабіни по класу захисту від пістолета «ТТ», при цьому врахують всі Ваші побажання. Великий досвід роботи, комплексний підхід і високоякісні комплектуючі які ми використовуємо в своєму виробництві гарантують Вам бездоганність виконання Вашого замовлення точно в строк і за розумними цінами. Касові кабіни випускаються нашою компанією, сертифіковані за вимогами державних стандартів України ДСТУ 4546/4547: 2006, які відповідають європейським стандартам EN 1063: 1999, MOD і EN 1522: 1998, MOD.

Касова кабіна складається з броньованого скла в конструкції з алюмінієвого профілю, посиленої сталевої броненакладки 1-16 мм в залежності від класу захисту (I-III). Управління механізмом лотка здійснюється з боку касира. Конструкція касової кабіни, виключає проникнення кулі в зону, яка захищається при пострілі ззовні.

Касові кабіни


Перегородки захисні броньовані

Дивіться також

Перегородки захисні броньовані >>

Двері Захисні, Кулестійкі Броньовані>>


Каталог типових касових кабін:

Блок касових кабін для банку

Блок касових кабін для банку.

Матеріал:
Каркас - алюмінієвий профіль посилений сталевий броненакладкой 1-16 мм в залежності від класу захисту (I-III), броньоване скло, передавальний лоток тип 1. Стільниця - штучний камінь. Скляні перегородки (матування) між касовими блоками. За бажанням замовника - переговорний пристрій, повна комплектація меблями.

Блок касових кабін для банку в Києві


Касова кабіна для банку

Касова кабіна для банку.

Матеріал: Каркас - алюмінієвий профіль посилений броненакладкой 1-16 мм в залежності від класу захисту (I-III), броньоване скло, передавальний лоток тип 3. Стільниця - ДСП. Нижня заповнення конструкції - ДСП і сталевий лист. За бажанням замовника - переговорний пристрій, повна комплектація меблями.


Блок касових кабін для банку

Блок касових кабін для банку.

Матеріал: Каркас - алюмінієвий профіль посилений броненакладкой 1-16 мм в залежності від класу захисту (I-III), броньоване скло з жалюзями, передавальний лоток тип 1. Стільниця - ДСП. Нижня заповнення конструкції і двері - ДСП і сталевий лист. Верхнє заповнення конструкції - перфорований сталевий лист. За бажанням замовника - переговорний пристрій, повна комплектація меблями.


Блок касових кабін для банку (модернізація)

Блок касових кабін для банку (модернізація).

Матеріал: Каркас - алюмінієвий профіль посилений броненакладкой 1-16 мм в залежності від класу захисту (I-III), броньоване скло, передавальний лоток тип 1. Стільниця - замовника. За бажанням замовника - переговорний пристрій.


Касова кабіна для обміну валют

Касова кабіна для обміну валют.

Матеріал: Каркас - алюмінієвий профіль посилений броненакладкой 1-16 мм в залежності від класу захисту (I-III), броньоване скло c тонировочной плівкою, передавальний лоток тип 1. столещніца - ДСП. Каса перерахунку оснащена передточним лотком тип 3. Контроль доступу - електромеханічна засувка. За бажанням замовника - переговорний пристрій, дах, подіум, повна комплектація меблями.


Касова кабіна для інтернет-клубу

Касова кабіна для інтернет-клубу.

Матеріал: Каркас - алюмінієвий профіль посилений броненакладкой 1-16 мм в залежності від класу захисту (I-III), броньоване скло, передавальний лоток тип 1. Стільниця - ДСП. За бажанням замовника - переговорний пристрій, повна комплектація меблями.


Касова кабіна для магазину

Касова кабіна для магазину.

Матеріал: Каркас - алюмінієвий профіль посилений броненакладкой 1-16 мм в залежності від класу захисту (I-III), броньоване скло, передавальний лоток тип 1-3. Стільниця - ДСП. За бажанням замовника - переговорний пристрій, повна комплектація меблями.


Касова кабіна для банку (модернізація)

Касова кабіна для банку (модернізація).

Матеріал: Каркас - алюмінієвий профіль посилений броненакладкой 1-16 мм в залежності від класу захисту (I-III), броньоване скло з жалюзями, передавальний лоток тип 1. Стільниця - замовника. За бажанням замовника - переговорний пристрій.


Касова кабіна ломбарду

Касова кабіна ломбарду.

Матеріал: Каркас - алюмінієвий профіль посилений броненакладкой 1-16 мм в залежності від класу захисту (I-III), броньоване скло, передавальний лоток тип 2. За бажанням замовника - переговорний пристрій, повна комплектація меблями.


Місця використання касової кабіни:

 • Каси підприємств і банків.
 • Пости охорони.
 • Обмінні пункти.
 • Автозаправні станції.
 • Ломбарди.

Типи пулезащітное конструкцій:

 • Зовнішні вікна, вітрини, вітражі, фасади (захисне скління в складі с / пакета).
 • Зовнішнє і внутрішнє скління дверних конструкцій, вхідних груп.
 • Броньовані кабіни (модулі) охоронців, касирів, обмінних пунктів, ломбардів.
 • Внутрішні (зовнішні) пости охорони.
 • Касові вузли (робочі місця в касовому залі банку).
 • Тамбур-шлюзи з електромеханічної системою контролю доступу.

Фахівці компанії «SOKOLGLASS» спроектують, виготовлять і встановлять різні конструкції інтер'єру банку по дизайн проекту замовника. Інтер'єр банку, звичайно ж, не можна уявити собі без операційного залу, касового залу, зони банкомату, бек офісу, переговорних кімнат, поста охорони, робочих кабінетів співробітників і керівництва банку - всі ці конструкції вимагають детальної і добре продуманої розробки, тому що до них пред'являються високі вимоги щодо захисту і безпеки, ергономічності і зручності.

Повний цикл робіт від заміру до монтажу.

 
АКЦІЯ:

 • Приватним клієнтам
 • Корпоративним кліетам
 • Дизайнерам і архітекторам

Шановні панове!

Наша компанія рада співпраці з Вами, ми пропонуємо найвигідніші умови роботи, найкоротші терміни реалізації проектів.