RU

 

Скляні перегородки в інтер'єрі

Будь-яка деталь інтер'єру може бути основною і задавати стиль всій кімнаті або приміщенню. Це можуть бути штори або оригінальне крісло. Сьогодні багато хто віддає перевагу стилю мінімалізму або хай-тек. Цей стиль передбачає собою мінімум зайнятого простору, чіткість ліній, легкість. Це легко досягається при наявності в інтер'єрі скла і металу.

Скляні двері або скляні перегородки - це найбільш виграшний варіант. По-перше, це зручно, по-друге, вони чудово поділяють простір, при цьому не забираючи площу приміщення і, по-третє, перегородки в інтер'єрі виглядають стильно; в поєднанні з фурнітурою з нержавіючої сталі вони надають приміщенню ту легкість і оригінальність, яких Ви добивалися, вибираючи стиль інтер'єру.

Також як і безрамні скляні двері, безрамні скляні перегородки не мають в своєму пристрої рамної конструкції. Такі перегородки припускають використання мінімальної кількості фурнітури. Це дозволяє розмежувати простір, але при цьому зберегти зорове сприйняття інтер'єру в повному обсязі.