RU

 

Захисні, броньовані двері

Компанія «Соколгласс» вже багато років виробляє і продає високоякісні броньовані двері в Києві. Підвищення рівня злочинності в країні призводить до того, що сучасні броньовані двері зараз користуються величезним попитом. Високий рівень їх якості - це гарантія надійності, безпеки, впевненості в завтрашньому дні. Якщо станеться спроба несанкціонованого проникнення всередину будівлі або приміщення, саме подібні конструкції стануть ефективною перешкодою на шляху у зловмисника.

Двері броньовані є не тільки противзломними, а й ще кулестійкими конструкціями. Якщо зловмисник виявиться перед подібною дверима, то у нього виникнуть проблеми, так як вона не піддається злому різними відмичками або іншими інструментами, які використовують злодії.

Якості броньованих дверей:

У сучасних експлуатаційних умовах кулестійкі двері повинні в обов'язковому порядку мати кілька основних параметрів, без яких нормальне функціонування подібних конструкцій було б неможливим.

До них можна віднести:

  • Високу міцність і стійкість до впливів грубої фізичної сили;
  • Наявність інноваційних і складних замкових систем оригінальних конструкцій і якісних дверей;
  • Можливість довготривалого протистояння різним негативним впливам.

Не варто забувати, що броньовані двері являє собою сучасну конструкцію, яка покликана не тільки захистити приміщення, а й ще зробити його максимально комфортним для проживання або роботи. Тому, подібні конструкції часто мають високі характеристики звуко- і теплоізоляції, а також оптимальний захист від можливого загоряння.

Компанія «SOKOLGLASS» виробляє захисні двері наступних типів:

Двері захисні одностулкові

Двері захисні одностулкові моделі ДЗП-С-ОЗК2 з наповнювачем (скло броньоване СПБО-2) класу стійкості ОЗК2 «БО» (безосколкове)


Двері захисні одностулкові

Двері захисні одностулкові моделі ДЗП-СГ-ОЗК2 з наповнювачем (скло броньоване СПБО-2 / сендвіч-панель) класу стійкості ОЗК2 «БО» (безосколкове)


Двері захисні одностулкові в Києві

Двері захисні одностулкові з передавальним лотком моделі ДЗПЛ-СГ-ОЗК2 з наповнювачем (скло броньоване СПБО-2 / сендвіч-панель) класу стійкості ОЗК2 «БО» (безосколкове)


Фахівці компанії «SOKOLGLASS» спроектують, виготовлять і встановлять двері із застосуванням броньованого скла за класом захисту від пістолета «ТТ». Великий досвід роботи, комплексний підхід і високоякісні комплектуючі які ми використовуємо в своєму виробництві гарантують Вам бездоганність виконання Вашого замовлення точно в термін і за розумними цінами. Усі кулестійкі конструкції випускаються нашою компанією, сертифіковані за вимогами державних стандартів України.