RU

 

Скляні двері для ванної кімнати

Скляні двері для ванної кімнатиЯкщо порівнювати ванну кімнату з іншими приміщеннями, можна виділити деякі особливості, наприклад:

  1. Всі водні процедури, які відбуваються у ванній кімнаті, досить гучні;
  2. Вологість повітря у ванній кімнаті, часом настільки висока, що там важко дихати;
  3. Крім того, якщо звернути увагу, то сучасні проекти міської квартири не передбачають для ванної природного джерела освітлення.

Наприклад, якщо говорити про дерев'яні двері, то вони змінюють свої розміри, що стосується вологості і температури повітря в приміщенні. В результаті чого, між дверима і прорізом утворюється невелика щілина. Для того, щоб звести до мінімуму ці явища, виробники намагаються комбінувати деякі елементи для виготовлення дверей. Залежно від вартості виробу, його обробляють дорогими або дешевими засобами захисту, наприклад, спеціальними лаками або фарбами. Таким чином, натуральність матеріалу ховається глибоко під товстим шаром покриття. До певного моменту, скляна двері не була альтернативним рішенням для дерев'яних дверей, якщо не враховувати офісні або торгові приміщення. Сьогодні, завдяки сучасній технології загартовування, скляні двері нічим не поступаються дерев'яним виробам, це стосується і міцності. Але, головна перевага, яке їх відрізняє від дерев'яних дверей, це стійкість до вологості і температури повітря.

Що стосується освітлення, то на той випадок, якщо електрику вимкнуть, денне світло буде пробиватися, крізь, наприклад, матове скло і людина зможе повністю закінчити свої водні процедури. Таким чином, якщо добре подумати, то можна зробити висновок, що популярність скляних дверей стрімко зростає. І це стосується не тільки скляній міжкімнатних дверей. Основна функція, яка притаманна скляних дверей - це ізолювання простору. Крім того, міжкімнатні двері виконують візуальну, звукову та теплову ізоляцію приміщення. Перш, ніж віддати перевагу повністю скляних дверей, необхідно врахувати розміри дверного отвору.

Можна замовити нестандартні скляні двері, але це буде стояти набагато дорожче. Скло, яке використовується для виготовлення дверей, в кілька разів міцніше, ніж звичайне скло. А все тому, що в процесі виготовлення матеріал проходить спеціальну обробку.