RU

 

Перегородки скляні

Раніше у ванній кімнаті встановлювали виключно ванну. Однак вона має цілий ряд недоліків, через які сьогодні багато людей стали відмовлятися від такої традиції. По-перше, ванна займає багато місця. По-друге, приймати душ у ванній дуже часто незручно. Крім цього, практика показує, що люди, які миються у ванній, витрачають набагато більше води. В результаті, їх витрати на забезпечення будинку водопостачанням вище в кілька разів. Не дивно, що сьогодні багато хто воліє встановлювати душ. Зробити його можна за допомогою перегородок скляних.

Перегородки скляні дозволяють зробити красивий і стильний душ. Це можливість підтримати і навіть прикрасити інтер'єр у ванній кімнаті. Встановлюються такі перегородки на спеціальних душових піддонах, або прямо на підлозі. Багато людей навіть встановлюють їх на кромку ванни, роблячи її таким способом більш функціональною. Перегородки скляні можуть складатися з однієї, або декількох панелей. Вони скріплюються між собою і створюють одну цілісну конструкцію. Кожна панель виготовляється з високоміцного скла. Сучасні технології їх виробництва дозволяють зробити скляні панелі для душа безпечними для використання. Крім того, такі перегородки скляні прекрасно піддаються чищенню і не вимагають тривалого догляду. Достатньо лише, щоб у ванній кімнаті була добре спроектована система вентиляції. Після прийняття душу рекомендується також відкрити перегородки, щоб дати їм можливість висохнути.

Перегородки скляні мають одну незаперечну перевагу - вони завжди виглядають стильно. З їх допомогою перетворюється навіть звичайнісінька ванна кімната. Вони також допомагають візуально збільшити простір, якщо кімната невелика. До того ж вони не займають багато місця і підходять під будь-яку плитку.

Перегородки стеклянные Перегородки стеклянные Перегородки стеклянные

Компанія «SOKOLGLASS» виготовить для Вас за прийнятними цінами перегородки скляні.

Компанія також спеціалізується на виробництві скляних дверей, сходових огороджень, касових кабін, офісних перегородок та різноманітних дзеркал для прикраси інтер'єру приміщень.