RU

 

Декоративне скло

Якщо говорити про сьогоднішні можливості скла в інтер'єрі, слід зважати на той факт, що на сьогодні крім звичайного полірованого скла, існує величезний вибір різних видів скла, які відрізняються як декоративними, так і фізичними властивостями. Прозорість форм, легкість ліній, елегантність - все це про скло. Але ж і справді, дуже складно переоцінити роль скла у формуванні сучасного інтер'єру.

Художнє матування скла
Художнє матування скла
Фарбування скла
Фарбування скла

Декорувати скло можна за допомогою різних технологій:

  • Процес хімічного травлення;
  • Піскоструй;
  • Фарбування скла
  • Тонування скла;
  • Нанесення зображень за допомогою самоклеючої плівки;
  • Малюнок вітражними фарбами, фьюзінг.

Декор скла піскоструминної обробкою - це один з найбільш популярних на сьогоднішній день спосіб обробки скла. Здійснюється він за допомогою струменя піску під високим тиском. Піскоструминна обробка дозволяє наносити на скло різні візерунки і малюнки. Піскоструминної обробці може піддаватися і кольорове скло.

Нанесення малюнка на скло - ще один з популярних способів декорування скла. Зображення на склі може бути намальовано вітражними фарбами, а може бути перенесено на скло методом накатки, попередньо роздрукованого на батику малюнка.

При виконанні декоративного скла, можливе нанесення практично будь-якого зображення: візерунка, малюнка, логотипу компанії, фото. Різні колірні ефекти  світлопередачі, властиві склу, допоможуть додати вашому будинку - атмосферу затишку, кафе - відчуття свята, а офісу - ділову обстановку.