RU

 

Розсувні системи

Фахівці компанії «SOKOLGLASS» виготовлять і встановлять розсувні системи будь-якої складності, при цьому врахують всі Ваші побажання. Великий досвід роботи, комплексний підхід і високоякісні комплектуючі, які ми використовуємо в своєму виробництві гарантують Вам бездоганність виконання Вашого замовлення точно в строк і за розумними цінами.

Лайт розсувні системи представляють собою механізм з двох кареток з роликами, верхньої рейки (верхньої направляючої), а також стопора або обмежувача для фіксації двері. Для плавності ходу розсувна система комплектується кульковими або роликовими підшипниками. Матеріалом для виготовлення рейки, як правило, служить П-подібної форми алюмінієвий профіль з внутрішніми поличками, які є свого роду опорою для роликів. Розсувні системи для дверей сьогодні дуже популярні, як для офісних, так і для житлових приміщень.

Переваги розсувних систем:

  • Системи для розсувних дверей дозволяють заощадити площу, необхідну для відкривання навстіж двері.
  • Економія простору - розсувні двері не заважають переміщенню по квартирі, коли вони відкриті.
  • Не вимагає підготовчих будівельних робіт і складної установки (в порівнянні з відкотом в стіну дверима).
  • Системи в основному є безпорогова, тобто на підлозі, де пересувається двері, не порушено підлогове покриття, немає пазів, рейок.
  • Передові технології забезпечують плавне, безшумне ковзання і довгий термін служби.
  • Повний поєднання обробки дверних полотен і розсувної системи.
  • При установці даної системи не потрібна дверна коробка.
  • Можливість установки одностулкової або двостулкових розсувної системи в залежності від розмірів отвору.

На відміну від маятникових дверей, скляні полотна до розсувних систем виготовляються на замовлення під наявні або задані габарити отвору.

Максимальний розмір одного скляного полотна становить 2450 х 1100 мм. Можливий і більший розмір, однак це пов'язане зі складнощами доставки і підйому на поверх, а також з необхідністю суттєво зміцнити стіну. Більше того, стулка зі скла товщиною 10 мм виходить важкої і тому незручною в експлуатації.

5 варіантів розсувних скляних дверей!

Системи для розсувних дверей Розсувні системи для дверей в Києві Розсувні системи для дверей, ціна варіанти розсувних скляних дверей

Розсувні системи для дверей, фото Розсувні системи для дверей, продаж Розсувні системи для дверей будь-якої складності

Повний цикл робіт від заміру до монтажу.