RU

 

Скляні перегородки

Скляні перегородки - представляють собою спеціальні конструкції, призначені в основному для того, щоб змінити або розділити внутрішній простір приміщення. Вироби, виконані зі скла, сьогодні є дуже міцними, безпечними, міцними і надійними в використанні. І покупці стали більш прихильно ставитися до таких конструкцій, ніж це було раніше.

Переваги скляних перегородок

До переваг скляних перегородок можна віднести міцність, стійкість, елегантність, стійкість до механічних і хімічних впливів. Якщо вам не потрібно повністю прозора перегородка, то за допомогою нанесення на неї матовою плівки, можна домогтися своєї бажаної прозорості.

На скло можна нанести фото, які будуть просто дивно виглядати на перегородці. У побуті скляні перегородки використовують по більшій мірі для поділу кухні і їдальні, вітальні і балкона. У спальнях рекомендується використовувати скляні перегородки з матовою поверхнею.

Установка скляних перегородок в офісних приміщеннях - ідеальне рішення проблем простору. Для їх виробництва використовують скло різних видів - прозоре, матове, вітражне або дзеркальне. І їх використання дозволяє розширити простір в офісі, роблячи його при цьому ще більш світлим. Адже скляні перегородки дозволяють керівництву збільшити контроль над співробітниками підприємства, економлячи при цьому на спеціальному обладнанні і електриці.

Звернувшись в компанію «СОКОЛГЛАСС», Ви зможете скористатися різними послугами, в тому числі і купити скляні перегородки:

Вартість скляних перегородок

Замовивши скляні перегородки в Києві в компанії «СОКОЛГЛАСС», кожен клієнт переконатися в перевазі співпраці з компанією, стабільно тримається на ринку. Вартість скляних перегородок доступна і конкурує з іншими фірмами. Постійним клієнтам надається знижка.

Якщо Ви не знаєте, як самостійно вирішити проблему установки скляних перегородок, то наші фахівці допоможуть Вам розробити проект майбутньої перегородки абсолютно будь-якого приміщення. Фахівці візьмуть до уваги і обов'язково врахують всі Ваші конструктивні вимоги, творчі ідеї і будь-які інші побажання. Ціна скляних перегородок Вас приємно здивує. На наші скляні перегородки наш сервіс дає гарантійне обслуговування.

Офісні перегородки
Офісні перегородки
Мобільні перегородки
Мобільні перегородки
Cкляні перегородки
Cкляні перегородки

Перегородки зі скла, що виготовляються в нашій компанії, відповідають світовим стандартам якості.

Як підібрати скляну перегородку?
8 варіантів скляних перегородок!

Повний цикл робіт від заміру до монтажу

 
АКЦІЯ:

  • Приватним клієнтам
  • Корпоративним клієнтам
  • Дизайнерам і архітекторам

Шановні панове!

Наша компанія рада співпраці з Вами, ми пропонуємо найвигідніші умови роботи, найкоротші терміни реалізації проектів.