RU

 

Загартоване скло Київ

Окремі складові виробів і цілі конструкції зі скла сьогодні можна зустріти повсюдно, вони користуються надзвичайною популярністю, а скло є одним з улюблених матеріалів дизайнерів. Це обумовлено ефектністю таких виробів і споруд, можливістю візуально змінювати приміщення.

Для виготовлення конструкцій використовується не звичайне і звичне нам в побуті скло, а спеціальна, загартоване скло (Київ). Воно відрізняється від звичайного високими характеристиками міцності, а також безпекою для людей в разі руйнування скла.

Специфіка отримання загартованого скла (Київ) полягає в тому, що скло спочатку нагрівають в печі до температури порядку 650º, після чого рівномірно охолоджують. В результаті таких маніпуляцій в склі залишиться напруга стиснення, які і відповідають за його високі характеристики міцності і ударостійкості. Крім того, таке скло, якщо розбивається, то розлітається на велику кількість дрібних частин, краї яких не гострі, тому не можуть серйозно травмувати.

Загартоване скло Київ Загартоване скло Київ

Важливим моментом є той факт, що обробка і надання потрібної форми і розмірів загартованому склу (Київ) здійснюється до загартовування.

Для виробництва всіх своїх виробів компанія «СОКОЛГЛАСС» використовує виключно загартоване скло (Київ).

Завдяки застосуванню загартованого скла (Київ) ми можемо гарантувати як надійність і міцність наших конструкцій, так і їх безпеку. Наша компанія пропонує виготовлення широкого спектру скляної продукції: двері (вхідні, міжкімнатні, для душової кабінки, для ванної, митників), перегородки (офісні, мобільні і ін.), Зимові сади, вікна та багато іншого.

Загартоване скло (Київ) - це надійний матеріал для виготовлення великої кількості конструкцій, які вдало вписуються в будь-який інтер'єр.