RU

 

Скляні перегородки для ванної

Душові скляні перегородкиСкляні перегородки для ванної останнім часом стають невід'ємною частиною сучасної ванної кімнати або сауни. Адже в ванних кімнатах стало популярно встановлювати душову кабіну - це економить місце і до того ж дуже зручно.

У кожному будинку, спортзалі, лазні, басейні або готелі є душ або ванна. Безпека і комфорт користування цими кімнатами залежать від облаштування душових перегородок. Поліетиленові шторки і громіздкі стіни, оброблені кахлем, безповоротно пішли в минуле. Їм на зміну прийшли стильні скляні душові перегородки.

Технологія виробництва скляних перегородок для душа

Скляні перегородки для душу або ванни робляться з окремих ламелей, які з'єднуються за допомогою спеціальної фурнітури. Елементи конструкції виконуються з матеріалів, стійких до агресивного впливу вологи і перепадів температур (звичайні явища в душовій). Поверхня фурнітури і ламелей обробляють спеціальним засобом, який тривалий час зберігає блиск вироби.

У виробництві використовується тільки безпечне загартоване скло товщиною 0,8-1 см, розбити яке дуже складно. Якщо це все ж станеться, поранитися неможливо. Особливість матеріалу полягає в тому, що оскільки виходять з тупими краями.

Душові скляні перегородки можуть бути декоровані за бажанням замовника

  • нанесення матового малюнка методом піскоструминної обробки;
  • гравірування скла;
  • нанесення повнокольорового постера;
  • фьюзинг.

Для захисту від конденсату застосовується спеціальне водовідштовхувальне покриття. На кромці скла, в місцях стиків панелей і з'єднання перегородок із стіною, є прозорі акрилові ущільнювачі. Їх завдання - забезпечити герметичність конструкції.

Переваги душових перегородок зі скла

Душові перегородки скляні володіють наступними перевагами:

  • можливість реалізації різноманітних дизайнерських рішень (можливі різні форми, розміри, конфігурації, колірне рішення, декоративне оздоблення);
  • простий і швидкий монтаж (скляна душова перегородка може бути встановлена ​​в будь-яку, вже сформовану обстановку, роботи по установці виконуються «чисто» і швидко);
  • візуальне відчуття невагомості і легкості простору (дизайнерський прийом, що дозволяє візуально збільшити метраж невеликої ванної кімнати або душової).

Скляні перегородки для ванної виконуються на замовлення. Це дозволяє замовнику вибрати форму, розмір, оформлення, декор, орієнтуючись на свої смакові уподобання і загальний стиль ванної або душу.