RU

 

Огорожі зі скла для касових кабін

Робота на касі неможлива без касової кабіни. Особливо це стосується роботи в банку. У більшості випадків використовують огорожі зі скла, щоб зберегти необхідну видимість. Що потрібно врахувати, вибираючи огорожі зі скла для касових кабін і не тільки?

Маючи справу з грошима, співробітнику банку необхідно відчувати себе в безпеці. Всі знають, що в наш небезпечний час, це практично неможливо без якісного захисту. Тому, в першу чергу, огородження зі скла для касової кабіни, повинне бути броньованим і кулестійким. Це досягається за допомогою спеціальної технології виготовлення скла для огорожі. Вона включає в себе поєднання декількох шарів високоякісного скла. В результаті виходить огорожа потрібного рівня захисту. Конструкція з алюмінієвої основи найкраще підійде для монтажу такого роду матеріалу.

Огорожі зі скла для касових кабін Огорожі зі скла для касових кабін купити Огорожі зі скла для касових кабін замовити

Друге важливе правило: управління механізмом лотка має здійснюватися з боку касира. Це подвоює захист людини, який працює в касовій кабіні.

І останнє з головних вимог до огорожі зі скла: конструкція повинна максимально обмежувати попадання кулі в зону захисту під час пострілу зовні.

Компанія «SOKOLGLASS» допоможе вам вибрати і придбати якісне огорожу зі скла для касових кабін.

Касові кабіни, вироблені компанією «SOKOLGLASS», відрізняються високою якістю і прийнятною ціною. Наша продукція сертифікована, а також відповідає вимогам стандартів, висунутих законами України до організації охорони приміщень банків.

Додатково до огорожі зі скла для касових кабін, в компанії «SOKOLGLASS» можна замовити переговорний пристрій і комплект меблів.