RU

 

Мобільні перегородки

Мобільні перегородки - ідеальний інструмент для організації "відкритих офісів", коли немає необхідності ділити приміщення на окремі кабінети і потрібно сформувати комфортні робочі місця.

Мобільні скляні перегородки легко переміщуються всередині приміщення, трансформуються в інші конфігурації, створюючи при цьому різноманітні варіанти простору. Вони являють собою модулі різних типорозмірів, які з'єднуються один з одним за допомогою сполучних елементів - конекторів і не вимагають обов'язкового кріплення до стін, підлоги або стелі.

Мобільні перегородки володіють достатньою стійкістю за рахунок особливостей конструкції і за рахунок кріплення зі стільницями або іншими елементами меблів. А завдяки тому, що мобільні перегородки не вимагають кріплення зі стінами будівлі, їх монтаж не займає багато часу.

Модулі таких перегородок можуть бути глухими (одно- і двоколірними), тобто непрозорими, прозорими і комбінованими (комбінація прозорих і непрозорих частин). Висота варіюється від 90 см до 210 см з кроком 15 см: 90, 105, 120 і т. Д. Каркас мобільних перегородок виконаний з алюмінієвого профілю.

Мобільні перегородки Мобільні перегородки для офісу Мобільні скляні перегородки