RU

 

Художне матування скла

Обробка скла включає в себе не тільки різання, але і великий асортимент інших способів і методів роботи з ним. Одним з найпопулярніших видів обробки скла є матування скла. Матування надає поверхні скла і дзеркала матовий тон. За допомогою спеціальних приладів і професійних майстрів можлива фасонна різка скла, його піскоструминна обробка (художнє матування скла), шліфування та полірування, свердління в ньому отворів, обробка його крайок і багато інших робіт.

Матування є відображення малюнків на склі (дзеркалі), від простих фігур до складних орнаментів. Методом піскоструминної обробки на скло (дзеркало) можна наносити будь-які зображення. У результаті скло стає закінченим художнім твором, Художнє матування скла і дзеркал втілює в життя все більш цікаві ідеї дизайнерів. Таке яке внесе в будь-який інтер'єр неповторний колорит. Навіть прості лінії і візерунки додадуть склу запам'ятовуючий стиль.

Матове скло і дзеркала з матовими елементами широко використовується для створення індивідуального стилю предметів інтер'єру - шафи-купе, двері, меблеві фасади, міжкімнатні перегородки, дзеркала з підсвічуванням ...

Різноманітність зображень, які можна нанести на скло, обмежується лише вашою фантазією. Це може бути абстрактна, квіткова або сюжетна композиція, яку ви оберете з нашого каталогу або придумаєте самі. Нанесення на дзеркало малюнка і створення таких непересічних елементів декору стало можливим завдяки технології кольорового матування.

Можна купити матове скло з прозорим малюнком або ж навпаки прозоре з матовим візерунком, а також отримати об'ємний малюнок за рахунок гри кольору. Елементи малюнка можуть розташовуватися як в межах однієї дзеркальної поверхні, так і продовжуватиметься на сусідніх дзеркалах. Це надзвичайно зручно, коли мова йде про художне оформлення шаф-купе.

Відкривши для себе такий розкішний спосіб облагороджування інтер'єру, як нанесення малюнка на скло, ви завжди зможете привнести нотку неповторності і особливої ​​чарівності в атмосферу вашого будинку.

Каталог 1

Каталог 2

Художне матування скла

матування скла в Києві

Каталог 3

купити матове скло