RU

 

Скляні декоративні панелі

Скляні декоративні панеліЗа останній час було впроваджено таку кількість технологій, що ми вже звикли до великої різноманітності облицювальних матеріалів, які сьогодні можуть запропонувати виробники. Кожен матеріал для облицювання стін має свої особливості в технічних характеристиках і умовах експлуатації, має різний рівень естетичності і, звичайно, має різну вартість.

Все частіше в сучасних інтер'єрах будинків, офісів, торгово-розважальних і готельних комплексах можна зустріти стіни, де в якості облицювального матеріалу використовуються скляні декоративні панелі. Вони знаходять широке застосування за рахунок своїх високих техніко-експлуатаційних і естетичних властивостей.

Варто зазначити, що для виготовлення скляних декоративних панелей використовується скло, яке пройшло термічну обробку, загартоване. Така обробка необхідна для збільшення міцності і терміну служби скла, а також його безпеки в разі пошкодження.

Готові скляні декоративні панелі можна обробляти різними способами для додання кращого вигляду і текстури. Великою перевагою панелей зі скла слід назвати і простоту догляду за ними. Підтримка чистоти не займе багато часу і не забере багато сил.

Скляні декоративні панелі Скляні декоративні панелі Скляні декоративні панелі

У компанії «СОКОЛГЛАСС» можна замовити скляні декоративні панелі за лояльною ціною.

Звернувшись до нас, Ви можете замовити за індивідуальним ескізом скляні декоративні панелі. Для їх створення ми використовуємо надійне скло, тому гарантуємо якість і довговічність панелей. Декорування скла ми здійснюємо за численними технологіями.

Вас цікавлять скляні декоративні панелі, які можна купити недорого? Телефонуйте нам!