RU

 

Вхідні групи

Вхідні групи в КиєвіСьогодні вхідні групи вже стали обов'язковою частиною сучасних будівель, магазинів, бізнес-центрів, барів, кафе і ресторанів. Вхідні групи - свого роду об'ємна рекламна конструкція, яка наочно говорить про статус компанії. Вхідні групи представляють собою обличчя фірми і повинні відповідати високому іміджу компанії.

Вхідна група - це складна конструкція, що представляє собою, по суті, вхід в будівлю. Вхідна група включає в себе скляні двері або, як правило, навіть комплекс вхідних скляних дверей. При цьому самі двері можуть бути різного типу. Це можуть бути звичайні маятникові двері або скляні розсувні двері. Дизайн вхідної групи залежить від побажань замовника і конкретних архітектурних особливостей.

К скляним вхідним групам, встановленим в громадських будівлях (особливо, де передбачаються великі потоки людей), пред'являються підвищені вимоги по міцності і жорсткості дверної конструкції. Двері повинні гармоніювати з фасадом і відповідати вимогам по функціональності. Встановлені в два-три ряди вхідні групи утворюють прохідні тамбури, що забезпечують збереження тепла при великому потоці людей. Оптимальне поєднання «теплих» і «холодних» профілів дозволяє створити вхідні групи з високими тепло- і звукоізоляційні властивості.

Фахівці компанії «SOKOLGLASS» виготовлять і встановлять вхідні групи будь-якої складності, при цьому врахують всі Ваші побажання. Великий досвід роботи, комплексний підхід і високоякісні комплектуючі які ми використовуємо в своєму виробництві гарантують Вам бездоганність виконання Вашого замовлення точно в строк і за розумними цінами.

Вхідні групи Дизайн вхідної групи скляні вхідні групи

Повний цикл робіт від заміру до монтажу.

 
АКЦІЯ:

  • Приватним клієнтам
  • Корпаративним кліетам
  • Дизайнерам і архітекторам

Шановні панове!

Наша компанія рада співпраці з Вами, ми пропонуємо найвигідніші умови роботи, найкоротші терміни реалізації проектів.