RU

 

Скляні фасади

Скляні фасадиЛюдство використовує скло вже кілька тисячоліть. Сучасні матеріали і знання, які накопичили архітектори і будівельники, почали використовувати його в таких складних конструкціях, як скляні фасади.

Безумовно, такі будівлі разюче відрізняються від інших будівель. Офіс в такій будівлі це дуже престижно.

Будівництво - це сфера, від якої залежать тисячі життів. Перш ніж отримати доступ до робіт, всі компанії і їх співробітники проходять багаторічне навчання і отримують дозвіл.

Для того щоб реалізовувати проекти зі скляними фасадами, потрібна спеціальна підготовка. Крихкість скла, з яких виготовляються скляні фасади не дозволяє робити ні найменшої погрішності в розрахунках і монтажі.

Скляні фасади - це частини будівель, у яких є свої навантаження і завдання. Щоб уникнути нещасних випадків і інших неприємностей, ця система повинна бути правильно сконструйована. Крім цього, повинна бути передбачена правильна робота систем вентиляції, кондиціонування, гасіння пожеж та захисту від сонця. Крім цього потрібно продумати те, як скляні фасади будуть обслуговуватися. Якщо не передбачити правильну роботу всіх систем, експлуатація таких фасадів обов'язково призведе до величезних непередбачених витрат. Погодьтеся, набагато простіше і дешевше все продумати заздалегідь.

Залежно від навантаження і завдань такого фасаду, специфіка їх монтажу і вимоги до кріплень будуть кардинально відрізнятися. Фахівці допоможуть вирішити Вам всі питання цього непростого завдання – варто довірити нам.

Скляні фасади - складні конструкції, які можна довірити тільки професіоналам!