RU

 

Купити скляні двері

Купити скляні дверіКупити скляні двері - це відмінна альтернатива звичним для нас дерев'яним дверям. Вони надають приміщенню неповторний вигляд і стиль, а крім того візуально збільшують його і роблять світліше, створюючи відчуття легкості і простору.

Скляні двері можуть бути розпашними, маятниковими і розсувними. З коробом, виконаним з алюмінію, дерева і МДФ, а також безрамні. Але головна особливість таких дверей - це все ж скло. Скло, що використовується при виготовленні дверей, може мати різноманітну колірну гамму. Крім того, за Вашим бажанням, може бути використано матоване або сатиноване скло, а також скло з нанесеним на нього малюнком. Здатний проникати крізь такі двері світло, створює абсолютно неповторну чарівну і казкову обстановку в будь-який, нехай навіть самої звичайної, кімнаті.

Для скептиків, які вважають, що скло ненадійний і легко б'ється матеріал, а тому скляні двері - марно викинуті гроші, хочеться відзначити наступне. Для виготовлення скляних дверей використовується безпечне міцне загартоване скло, а тому в звичайних побутових умовах розбити такі двері дуже і дуже складно. І вже тим більше випадково.

Скляні двері міцні, надійні і стильні. Це прекрасна альтернатива старим і непоказним дверей. Відмінне рішення для креативних людей, які живуть в ногу з часом.

Скляні двері - новий стандарт стилю і комфорту!