RU

 

Міжкімнатні скляні перегородки для квартири і будинку

Cкляні перегородки для будинкуМіжкімнатні скляні перегородки для дома почали застосовуватися відносно недавно. З необхідністю розбити приміщення на окремі кімнати відмінно справляються скляні перегородки для дому. Скло відмінно гармонує з будь-яким покриттям підлоги, оформленням стін і стелі. Таке зонування може стати яскравим завершальним штрихом в будь-якому ремонті.

Різним прагненням - різні скляні міжкімнатні перегородки. Перегородки зі скла дивно поєднують універсальність і індивідуальність. Так, затяті хранителі свого особистого простору і численних таємниць оцінять абсолютно непроникні міжкімнатні скляні перегородки. Вони надійно приховують те, що не призначене для чужих поглядів. Збереження особистого простору забезпечується міцним матовим склом. Цінителі м'якого світла і затишку віддадуть перевагу прозорим скляним перегородкам в квартирі. Таке оформлення стін і прорізів не тільки економить цінне простір, але і створює відчуття невагомості.

Витонченістю, вишуканістю і особливим стилем відрізняються суцільноскляні перегородки для дому. Мінімальна кількість кріпильних елементів і практично непомітні стики створюють ефект візуального збільшення простору. Гра світла на склі радує око. Такий ефект досягається завдяки великій площі скління.

Шанувальникам модерністського оформлення приміщень припадуть до смаку модульні перегородки. Для них характерна висока функціональність і оригінальний зовнішній вигляд.

Види скла для перегородок

Для скління перегородок використовуються скло з однобічною видимістю, світлорозсіююче матове скло і тоноване. Скляні перегородки для квартири тільки зовні тендітні і травмонебезпечні. У виробництві таких перекриттів застосовуються тільки загартовані та ударостійкі матеріали.

Щоб візуально розширити простір, можна замовити заповнення перегородки дзеркалом з двостороннім відображає ефектом. На допомогу невгамовним фантазерам пропонуються комбіновані перегородки, що поєднують ділянки глухого заповнення і прозорого; різні фактурні і колірні рішення.

Таким чином, перегородки зі скла допомагають зробити будинок сучасним, функціональним, стильним і комфортним.