RU

 

Скляні двері

Компанія «СОКОЛГЛАСС» займається виготовленням скляних дверей на замовлення, а також перегородок, дверей для душу і т.д. Двері - це елемент приміщення, головною функцією, якої є забезпечення доступу, або обмеження доступу з кімнати в кімнату. Двері є структуроутворюючою ланкою кожного приміщення і несуть в собі естетичну функцію.

Наша компанія рада співпраці з Вами, ми пропонуємо найвигідніші умови роботи, найкоротші терміни реалізації проектів.

Розсувні двері
Розсувні двері
Скляні двері для душа та ванної
Скляні двері для ванної
Маятникові двері
Маятникові двері
Міжкімнатні двері
Міжкімнатні двері

Компанія «СОКОЛГЛАСС» пропонує:

Якщо Ви хочете купити скляні двері, тоді Вашій увазі список їх переваг:

  • двері додадуть дизайну інтер'єру візуальної легкості і збільшення простору;
  • вони добре поєднується і гармонують з іншими меблями приміщення;
  • конструкції зі скла набагато практичніші, вони легко миються, не вимагають періодичного ремонту і особливого догляду;
  • установка скляних дверей не займає багато часу.

Наша компанія може гарантувати бездоганну якість виробів. Ми підберемо забарвлення, фактуру, а також спосіб обробки скла. У виробництві ми використовуємо сучасне загартоване скло і якісну фурнітуру. Якщо Ви шукаєте скляні двері в Києві, тоді наша компанія готова запропонувати вам широкий асортимент виробів. Дизайнери нашої компанії зможуть запропонувати сміливі рішення, які не залишать байдужими навіть найвибагливішого замовника. Ми виконаємо замовлення в максимально можливі стислі терміни, а також виконаємо гарантійне обслуговування Ваших дверей.

Двері зі скла з'явилися порівняно недавно і встигли завоювати нішу ринку даної продукції. Адже такі двері внесуть свіжість і сучасність стилю, будь це житлове приміщення або офіс. Офісні скляні двері дозволять підкреслити не тільки смак власника, а й вкажуть на солідність компанії. Ціна на такі двері відрізняється від вартості звичайних дверей, будуть відмінним доповненням стилю хай-тек. Адже скло чудово поєднується з металом, надаючи легкості конструкції.

Скляні двері встановлюються часто там, де потрібно розділити приміщення на функціональні зони, але при цьому зберегти візуальний обсяг. Сьогодні часто їх використовують для внутрішнього планування приміщень і вхідних систем.

Повний цикл робіт від заміру до монтажу

Замовляйте скляні двері по телефону в Києві: (044) 379-29-65, (097) 358-68-35