RU

 

Ролетні системи

Захисні ролети є механічними пристроями, призначеними для захисту віконних і дверних прорізів різних об'єктів від несанкціонованого проникнення шляхом злому. Їх зручна особливість монтуватися на будь-яких етапах будівництва, а також на вже побудованих будинках дає можливість встановити захисні ролети практично скрізь. Всі види ролетів відповідають необхідним нормам пожежної безпеки. Обумовлюється це тим, що ролети захисні з електроприводами додатково оснащуються системою аварійного ручного підняття, що дозволяє, в екстреному випадку підняти полотно ролета вручну при відсутності електроенергії. Дана особливість допомагає при пожежі без праці евакуювати людей і майно.

Крім стандартних ручних і електромеханічних приводів, існують також системи управління ролет з обмеженим доступом. До таких систем відносяться електронні кодові замки з ключами, що представляють собою мікрочіп. Всі додаткові системи мають ряд переваг. Наприклад, завдяки вбудованому таймеру, дана система здатна закривати і відкривати ролети в певний спеціально встановлений час доби.

Алюмінієві профілі для ролет покриті шаром полімеру. Це дозволяє зберігати відмінний зовнішній вигляд протягом довгого часу.

Профілі для ролет можуть бути цільними і перфорованими. Ролети з перфорованих профілів, крім захисної функції, мають привабливий зовнішній вигляд, несуть елемент декоративності, застосовуються для внутрішніх перегородок і для захисту вітрин. Стандартні кольори всіх типів профілів - білий, коричневий, сірий і бежевий. За бажанням замовника ролети можуть бути пофарбовані в будь-які кольори.

Одна з новинок компанії - посилені ролети з отвором по ширині до b-6000мм.

Фахівці компанії «SOKOLGLASS» виготовлять і встановлять захисні ролети в Києві будь-якої складності, при цьому врахують всі Ваші побажання. Великий досвід роботи, комплексний підхід і високоякісні комплектуючі які ми використовуємо в своєму виробництві гарантують Вам бездоганність виконання Вашого замовлення точно в строк. Ціна на захисні ролети в нашій компанії демократична, ми любимо кожен наш проект.

Ролетні системи захисні ролети

Повний цикл робіт від заміру до монтажу.