RU

 

Міжкімнатні двері скляні

Наша компанія рада співпраці з Вами, ми пропонуємо найвигідніші умови роботи, найкоротші терміни реалізації проектів.

Господарі сучасних будинків і квартир, успішні бізнесмени і власники офісів на даний час вважають за краще встановлювати  скляні міжкімнатні двері. Таке оформлення дверних прорізів вважається стильним, респектабельним і розкішним.

Основні переваги скляних міжкімнатних  дверей

  • Простий догляд, який не вимагає витрат на дорогі засоби. Легко чистяться, особливо якщо на них є спеціальне грязевідштовхувальне напилення.
  • Небезпечні. Вироби виготовляються із загартованого високоміцного скла, товщиною від 8 до 12 мм. Це скло набагато міцніше, ніж звичайне. Це одна з найголовніших причин для придбання міжкімнатних дверей скляних для більшості споживачів;
  • Тривалий термін експлуатації;
  • Естетичний вигляд. Величезна кількість декоративних рішень;
  • Сумісність з усіма стилями інтер'єру, будь-то модерн або класика;
  • Міжкімнатні двері здатні збільшувати візуально розміри приміщення;
  • Завдяки прозорості, світло проникає в усі куточки кімнати;
  • Не висока вартість. Стандартна модель дверей обійдеться не набагато дорожче, ніж аналог з якісної деревини.

Чим же так привабливі міжкімнатні двері?

По-перше, особливий стиль і елегантність італійських міжкімнатних скляних дверей. Сплутати ці вироби з іншими просто неможливо.

По-друге, використання у виробництві скляних перегородок новітніх технологій обробки матеріалів. Сьогодні скляні двері встановлюють в банках і офісних будівлях, торгових центрах і готелях, на вокзалах і в аеропортах. Уявити будь-яка з цих будівель без прозорих дверей дуже важко. Крім того, двері міжкімнатні скляні встановлюють і в житлових приміщеннях. Такий широкий діапазон застосування накладає певні зобов'язання на виробників скляних конструкцій. Щоб продукція користувалася попитом, вона повинна бути екологічною і безпечною, зручною в експлуатації і простою для монтажу, стильною і міцною. Всім цим вимогам відповідають італійські скляні двері міжкімнатні.

міжкімнатні двері скляні Міжкімнатні двері скляні в Києві Міжкімнатні двері зі скла
Скляні двері в Києві Міжкімнатні двері скляні в Києві Міжкімнатні двері скляні недорого

По-третє, скляні міжкімнатні двері зберігають цілісність приміщення, ненав'язливо розділяючи його на зони. Прозора перегородка добре пропускає світло, створюючи ефект легкості і гармонійності, відчуття об'єму. Крім того, в практичному сенсі таке рішення ідеально для недостатньо освітлених кімнат. Використання для оформлення дверного отвору скла змусить навіть найпохмуріший приміщення світитися і іскритися.

По-четверте, приміщення із встановленими скляними дверима виглядає респектабельно і елегантно. Майстри домоглися бездоганної чіткості і геометричність ліній, досконалості граней.

По-п'яте, скляні двері міжкімнатні є ідеальним фінальним штрихом для будь-якого стилю і типу приміщення.

І нарешті, різноманітне виконання, використання матового і прозорого скла, комбінування матеріалів, нанесення малюнків привносить в інтер'єр приміщення нотку грайливості і веселощів. Сучасні скляні двері відрізняє оригінальне дизайнерське виконання і безперешкодний доступ до природного освітлення.

Замовляйте міжкімнатні двері скляні двері по тел .: (044) 379-29-65, (097) 358-68-35