RU

 

Міжкімнатні розсувні перегородки

Міжкімнатні розсувні перегородкиМіжкімнатні розсувні перегородки призначені для того, щоб заощадити простір у Вашому домі. Багато хто називає їх «міжкімнатні розсувні двері».

Їх можна використовувати незалежно від призначення кімнат. Такі перегородки можуть відокремлювати спальню, ванну кімнату, дитячу, гардеробну та інші приміщення.

Розсувні двері активно застосовуються як в житлових, так і в робочих приміщеннях. Це зручно і практично. У порівнянні зі звичайною дверима, міжкімнатні розсувні перегородки більш компактні. Їх часто застосовують в різних дизайнерських рішень в інтер'єрі.

Наприклад, в японському мінімалізмі за допомогою розсувних перегородок роблять зонування простору приміщення. У цьому стилі розсувні перегородки найчастіше роблять зі скла або з тканини.

Вони не заважають, на відміну від відкритих дверей. Ваш малюк не вдариться об її кут. Міжкімнатні розсувні перегородки не зачиняються від протягу. Вони зручні і безшумні. Зверніть увагу на це нововведення в інтер'єрі.

Якщо на найближчі вихідні Ви планували купівлю міжкімнатних дверей, почекайте. Не поспішайте. Задумайтесь над тим, що пора змінити щось у Вашому домі. Подивіться на ті варіанти розсувних перегородок, які ми готові Вам запропонувати. Не бійтеся експериментувати.

Наша компанія виготовить міжкімнатні розсувні перегородки (розсувні двері) за Вашим індивідуальним замовленням. Колір і оформлення буде повністю відповідати інтер'єру і Вашим побажанням.

Міжкімнатні розсувні перегородки - стильний спосіб для економії простору у Вашому домі!