RU

 

Скляні двері для душа та ванної

Наша компанія рада співпраці з Вами, ми пропонуємо найвигідніші умови роботи, найкоротші терміни реалізації проектів.

Скляні двері для душа можуть виконувати функції самостійного огорожі (в душовому боксі, наприклад) або входити в комплект душової перегородки.

Скло для душових кабін серед інших видів матеріалів для виготовлення огороджувальних конструкцій, які використовуються в ванних кімнатах, лазнях, саунах, басейнах, займає заслужене перше місце по співвідношенню ціна / якість. Крім того, саме скляні двері для душової кабіни і ванної кімнати стійкі до впливу вогкості.

Скляні двері для душа скляні двері для душової скляні двері для душових кабін


скляні двері для душа, для душової скляні душові кабіни Скляні двері для душової кабіни


Скляні двері для ванної

Скляні двері для ванної або душу не вимагають особливого догляду: немає необхідності застосовувати спеціальні миючі засоби, боротися з іржею і цвіллю, з вапняним нальотом та наслідками конденсату. Такий підхід необхідний душовим кабінам, виконаним з використанням оргскла, акрилу, полікарбонату.

Виробництво душових перегородок

У виробництві душовою двері застосовується безбарвне або тоноване скло, повністю матоване або з нанесеним малюнком. Блиск і краса скляних дверей зберігається навіть при тривалій експлуатації.

При виготовленні скляних дверей для душа використовується спеціальне загартоване скло типу триплексу. Воно високостійке до різних механічних впливів, відрізняється міцністю і надійністю в експлуатації. Звичайно, розбити таке скло можна. Але для цього потрібно дуже постаратися. Можливо, доведеться навіть використовувати допоміжний інструмент. Але розбите скло двері для душа не представляє небезпеки: осколки або взагалі не обсипаються, а залишаються на плівці (складової частини триплекса), або обсипаються у вигляді шматочків без гострих граней.

Також для виготовлення душових дверей зі скла використовується фурнітура з кольорових металів і неіржавіючої сталі, яка здатна безперебійно виконувати свої функції в умовах підвищеної вологості і температури. Така фурнітура не іржавіє протягом тривалого терміну.

Для забезпечення безпеки на скляні душові двері встановлюються шароподібні або дископодібні ручки, ручки у формі паралелепіпеда з затупленими гранями і т.п. Щоб запобігти протікання, ущільнити стики і при цьому зберегти свободу відкривання і закривання використовуються акрилові профілі.

Скляні душові кабіни, двері і перегородки для ванни і душу - оптимальне рішення і функціональне прикраси будь-якої ванної кімнати.

Як підібрати душову перегородку?

16 варіантів душових перегородок!

Галерея наших робіт

Повний цикл робіт від заміру до монтажу

Замовляйте двері для душа по телефону в Києві: (044) 379-29-65, (097) 358-68-35