RU

 

Душові кабіни скляні

Душова кабіна - дуже важливий компонент ванної кімнати. На сьогоднішній день багато домовласників прагнуть замінити масивні чавунні ванни стильними та компактними душовими кабінами. У наш час особливо популярними стали скляні душові кабіни. Такі конструкції виглядають дуже презентабельно. Вони не вимагають особливого обслуговування, легко очищаються від забруднень і мають досить довгий експлуатаційний термін.

Душові кабіни скляні Душові кабіни скляні Душові кабіни скляні

Можна сказати, що душові кабіни скляні - це хіт нинішнього часу. Саме такі душові вибирають власники міських квартир і заміських котеджів. Основний плюс такої скляної конструкції - це її універсальність. Кожна така кабінка створюється згідно розмірними параметрами і формою конкретного приміщення. Там, де для звичайної стаціонарної душової кабіни не вистачить місця, конструкція зі скляних перегородок поміститься легко і просто. Душові кабіни скляні - це не тільки практично, зручно, але і дуже красиво. Сучасні технології дозволяють надавати склу самий різний вигляд. Прозоре, тоноване, матове скло - це ще не повний список можливих варіантів. Просто розкішно виглядають конструкції з орнаментованого скла. Візерунок і колір орнаменту можуть бути самими різними, все залежить від побажань замовника.

Замовляючи скляні душові кабіни, слід звертати особливу увагу на якість скла і фурнітури. Вибирати потрібно конструкції із загартованого, багатошарового скла. Таке скло вважається найбезпечнішим. Його важко розбити. Але навіть в розбитому стані воно не становить небезпеки для людського здоров'я.

Високоякісні душові кабіни, скляні перегородки та двері виробляє і монтує компанія «SOKOLGLASS».

Ми працюємо з загартованим склом високої якості, завдяки чому наші скляні душові кабіни, міжкімнатні двері, офісні перегородки та інші світлопрозорі конструкції відрізняються надійністю, міцністю і довговічністю.