RU

 

Цільноскляні перегородки

Цільноскляні перегородки можуть бути змонтованими на піддони для душу, на кромку ванн, або прямо на підлогу. Даний спосіб облаштування ванної кімнати сьогодні вибирають багато. Це прекрасна можливість створити незвичайний і красивий дизайн, заощадити місце і навіть візуально збільшити простір. Підходять перегородки із цільного скла під будь-яку плитку для ванної кімнати і під будь-який стиль інтер'єру. Разом з хорошим освітленням і різноманітними елементами декору, вони виглядають красиво і незвично.

Матеріалом для виробництва сучасних скляних перегородок служить надміцне скло, оброблене за допомогою спеціальних методів. Таким чином, це дозволяє їм мати високий ступінь стійкості до навантажень і не піддаватися різним пошкоджень. До того ж вони зберігають свій зовнішній вигляд протягом тривалого часу. Для цього досить своєчасно мити перегородки за допомогою спеціального засобу для чищення скляних виробів. Після прийняття душу потрібно відкрити двері. Тоді цільноскляні перегородки зможуть добре висохнути і на них не залишаться якісь розводи.

Цільноскляні перегородки для душа можуть бути розпашними і розсувними. Розпашні підходять для невеликих і вузьких душових кабін. Розсувні, в свою чергу, встановлюються, якщо у ванній кімнаті немає місця для відкривання орних дверей. Проте вибрати можна будь-які перегородки в залежності від Ваших переваг. Суцільноскляні перегородки також можуть бути прозорими, затемненими, з різноманітними візерунками і іншим декором.

Цільноскляні перегородки Цільноскляні перегородки Цільноскляні перегородки

У підприємстві «SOKOLGLASS можна замовити цільноскляні перегородки за вигідною ціною!

Компанія займається також виробництвом і інших виробів зі звичайного і декоративного скла, а також розсувних і ролетних систем, вікон і дверей зі склопакетами, фасадних систем і зимових садів, передавальних лотків.