RU

 

Передавальні лотки

Фахівці компанії «SOKOLGLASS» спроектують і виготовлять передавальні лотки, при цьому врахують всі Ваші побажання. Передавальні лотки призначені для передачі грошей, коштовностей, матеріальних цінностей, зброї через захисний бар'єр (виконаний із захисних бронепанелей або капітальної стіни). Великий досвід роботи, комплексний підхід і високоякісні комплектуючі які ми використовуємо в своєму виробництві гарантують Вам бездоганність виконання Вашого замовлення точно в строк і за розумними цінами.

Касові лотки (передавальні пристрої) - невід'ємна частина будь-якого касового вузла (банківські операційні каси, пункти обміну валют, каси підприємств, АЗС). Передавальні лотки забезпечують можливість контролю над переданими цінностями і мають механізм приведення в дію тільки з боку спеціального обслуговуючого персоналу.

Існує кілька типів даних пристроїв: дворівневі, однорівневі, щілинні і фасадні.

Однорівневі передавальні пристрої складаються зі спеціального металевого корпусу, всередині якого, і поміщається лоток. Доступ до інформації, що передається матеріальної цінності здійснюється по черзі і з іншого боку перекривається кришкою-шторкою. Касир управляє переміщенням лотка. Передавальний пристрій з двома рівнями відрізняється від попереднього виду тим, що в ньому кришка-шторка замінюється додатковим лотком, який має невелику глибину. Воно зручно для передачі конвертів, монет, невеликих сум грошей. Фасадні передавальні пристрої являють собою металевий корпус, в який укладено висувний лоток касовий, при цьому його корисний об'єм порівнюється з габаритами пристрою.

Щілинні передавальні пристрої є найбільш простими і економічними конструкціями. Вони являють собою нерухомий лоток, виготовлений з нержавіючої сталі.

Переміщення всіх рухомих лотків здійснюється плавно без заїдань і стукотів, і може бути зафіксовано касиром в крайніх положеннях.

Типи передавальних лотків:

Тип 1

Передавальний лоток щілинний "човник" виконаний повністю з нержавіючої сталі, видима частина лотка - полірована нержавіюча сталь. Габаритні розміри 210х250х40мм або 300х350х70мм. За бажанням замовника розміри можуть бути змінені. Передавальний лоток щілинний "човник" дозволяє передавати документи і невеликі суми грошей. Монтується в стільницю.

Типи передавальних лотків


Тип 2

Передавальний лоток однорівневий з висувною "кареткою" (варіант 1) складається з корпусу, в якому переміщається рухома частина лотка "каретка". За бажанням замовника рухома частина лотка може бути виготовлена з нержавіючої сталі. Габаритні розміри висувною "каретки" 160х190мм або 310х190мм, глибина 40-80мм. Передавальний лоток однорівневий з висувною "кареткою" (варіант 1) дозволяють передавати документи і великі грошові суми об'ємом 2 або 4 банківські упаковки. Монтується в конструкцію.

Передавальні лотки


Тип 3

Передавальний лоток однорівневий з висувною "кареткою" (варіант 2) складається з корпусу, в якому переміщається рухома частина лотка "каретка". За бажанням замовника рухома частина лотка може бути виготовлена з нержавіючої сталі. Габаритні розміри висувною "каретки" 310х190мм, глибина 40-80мм. Передавальний лоток однорівневий з висувною "кареткою" (варіант 2) дозволяють передавати документи і великі грошові суми об'ємом 2 або 4 банківські упаковки. Монтується під конструкцію в стільницю.

Передавальні лотки в Києві


Місця використання передавальних лотків:

  • Ломбарди.
  • Пости охорони.
  • Обмінні пункти.
  • Автозаправні станції.
  • Каси підприємств і банків.

Передавальні лотки, ціна виготовлення передавальних лотків Передавальні лотки в Україні Передавальні лотки - вартість

замовити передавальних лотків монтаж передавальних лотків замовити передавальних лотків в Києві

Полный цикл работ от замера до монтажа.