RU

 

Скляні душові кабіни

Скляні душові кабіниСкляні душові кабіни можуть бути найрізноманітнішими за розмірами, формою і кольором.

З кожним роком дизайнери і виробники роблять кабіни більш зручними і практичними. На сьогоднішній день більшу популярність здобувають гідромасажні душові кабіни. У таких кабінах проходить масаж мікро бульбашками, які утворюються в процесі змішування водяних і повітряних потоків.

Скляні душові кабіни дуже компактні. Саме тому вони дуже популярні в квартирах з невеликими санвузлами. Для максимальної економії простору, скляні душові кабіни встановлюються в кутку ванної кімнати.

Також скляні душові кабіни є зручним рішення для власників заміських будинків. Звичайно ж, в першу чергу популярність їх використання в заміських будинках пов'язано з невеликими розмірами. До того ж, встановлювати громіздкі і важкі ванні незручне і, для літніх будинків, не зовсім потрібне заняття.

Фурнітура для скляних душових кабін виробляється з нержавіючої сталі. Саме тому вона не боїться вологи і зберігає гарний зовнішній вигляд довгий час.

Будьте уважні при виборі душової кабіни! Дуже важливо, щоб вона була зроблена з якісних матеріалів. Саме від цього залежить те, як довго вона прослужить, і буде мати гарний вигляд. Майстри із встановлення скляних душових кабін повинні бути досвідченими професіоналами. Вони повинні виконати свою роботу ідеально, щоб все працювало правильно, а сама кабіна не протекла.

Скляні душові кабіни - сучасне рішення для економії простору.