RU

 

Скло в інтер'єрі

Скло в інтер'єріСкло в інтер'єрі використовується для того, щоб надати приміщенню легкості і загадковості. Елементи декору зі скла розставлять потрібні акценти. Журнальні столики, полки, стійки під квіти, статуетки та інші дрібниці, зроблять приміщення Вашого будинку стильними та затишними.

Скло в інтер'єрі почали використовувати ще до нашої ери. Палаци стародавніх правителів були прикрашені елементами, які підкреслювали їх багатство і хороший смак. Кращі роботи майстрів усього світу прикрашали колекції володарів. Цікаво те, що в стародавні часи тільки скло могло конкурувати за ціною з золотом.

Сьогодні найпопулярнішим застосуванням виробів зі скла в інтер'єрі є:

  • скляні перегородки;
  • скляні міжкімнатні двері;
  • скляні розсувні системи.

Не дивлячись на крихкість цього матеріалу, завдяки сучасним технологіям, елементи зі скла використовуються у виготовленні меблів та інших виробах.

Зверніть увагу на те, що скло в інтер'єрі виглядає доречно незалежно від основного напрямку дизайну. Це може бути як найсучасніший стиль, так і стиль ретро, ​​східний стиль або мінімалізм.

Найцінніші вироби зі скла - це вишукані художні вироби ручної роботи. Кожне з них унікальне й неповторне. Майстер вкладає душу в кожну свою роботу.

За допомогою скла в інтер'єрі, приміщення може стати більше. Останнім часом стало модним використовувати дзеркала. Завдяки таким елементам декору, кімната візуально збільшується на 50%.

Скло в інтер'єрі - індивідуальність Вашого будинку.