RU

 

Маятникові скляні двері

Маятникові скляні двері відкриваються в обидві сторони. Для їх установки необхідна якісна обробка дверного отвору, так як конструкцією дверей не передбачено використання коробки. Такі зміни універсальні: їх можна застосовувати в житлових приміщеннях, торгових залах, офісах та ін. В будинках і квартирах скляні розсувні двері встановлюються між кімнатами, на вході в приміщення басейну або сауни, ванної кімнати або душового боксу. У нежитлових приміщеннях скляні двері маятникового типу можуть встановлюватися на вулиці, на вході в будівлю, і всередині. Такі двері витримують підвищену вологість і різницю температур, тому їх монтаж можливий практично на будь-яких ділянках.

Маятникові скляні двері Маятникові скляні двері в Києві Маятникові скляні двері на замовлення

8 варіантів маятникових скляних дверей!

8 варіантів маятникових скляних дверей
Збільшити>>

Відкатні скляні двері можуть оформлятися в різних варіантах:

  • за допомогою скління прозорим матеріалом, матовим, кольоровим або фактурним;
  • за допомогою художнього розпису скляного полотна, матування, гравіювання або кольорового напилення;
  • з використанням звичайних ручок і петель, стилізованих під певний напрям, декорованих і т.п.

Установка маятникових скляних дверей

Скляні розпашні двері встановлюються за допомогою двох кріплень: одне - в підлозі, інше - в стелі. Додатково проводиться монтаж підлогового доводчика, завдання якого - повернути двері в закрите положення або зафіксувати її під певним кутом у відкритому положенні. Ця функція передбачена у всіх моделей для правильної експлуатації  дверей і захисту пальців від випадкового затискання.

Маятникові відкатні скляні двері зі скла мають такі різновиди:

  • з одним орним рухомим елементом;
  • з двома відкатними рухливими елементами (рухаються в обидва боки дві стулки двері);
  • з двома елементами, один з яких є нерухомим.

Забезпечити контроль доступу в приміщення можна за допомогою електромеханічної засувки. Можливо два варіанти таких засувок:

  • нормально-закритого типу (при відключенні в будівлі електроенергії двері блокується і відкрити її не представляється можливим);
  • нормально-відкритого типу (двері заблоковані при безперебійної подачі енергії на електромеханічну засувку; збій в електромережі або відключення електроживлення робить язичок клямки рухомим і відкриває двері).

Як забезпечити контроль доступу в приміщення? На скляний нерухомий елемент конструкції зверху і збоку встановлюється електромеханічна клямка, яка інтегрується з системою контролю доступу. Усе. Найпростіша захист від небажаного проникнення в приміщення готова.

Електромеханічна клямка на митників двері Електромеханічна клямка на митників двері скляні
Електромеханічна клямка на маятникові скляні двері Електромеханічна клямка

Замовляйте маятникові двері по тел .: (044) 379-29-65, (097) 358-68-35