RU

 

Фасадні системи

Поява в арсеналі дизайнерів і архітекторів скляних фасадів істотно змінило зовнішній вигляд сучасних мегаполісів, тому що саме скло надає фасаду будівлі той образ, до якого ми вже починаємо звикати.

Фасад являє собою складне інженерно-технічне рішення. Кожна конструкція, яка встановлюється на будівлі повинна бути заздалегідь розрахована на стійкість до вітрових і статичних навантажень, підготовлена ​​до стикування з перекриттями і подальшої герметизації. Гарантією тривалої служби фасадних систем є якість застосовуваних при його виготовленні матеріалів, надійне інженерно-конструкторське рішення і, безумовно, досвід монтажу складних фасадних конструкцій.

Наша компанія рада співпраці з Вами, ми пропонуємо найвигідніші умови роботи, найкоротші терміни реалізації проектів.

Зимові сади
Зимові сади
Вікна та двері зі склопакетами
Вікна та двері зі склопакетами
Ролетні системи
Ролетні системи

Розсувні системи
Розсувні системи
Вхідні групи
Вхідні групи

Скління фасадів
Скління фасадів
Вентильовані фасади
Вентильовані фасади

Сучасні фасадні системи зі скла не перешкоджають проникненню тепла і світла в приміщення, а при правильному виборі склопакетів не дає теплу йти, економлячи витрати на опалення та електрику. Важливим фактором є швидкість і простота монтажу скляних фасадів. Вони також стійкі до зовнішніх механічних впливів і атмосферних опадів. І, нарешті, - універсальність фасадної системи. Можливості сучасних профільних систем дозволяють спроектувати і виготовляти скляні фасади абсолютно будь-якої форми, поєднувати виконані в єдиному стилі стаціонарні ділянки фасаду, вікна і двері різних конфігурацій. Тому скляні фасади, завдяки своїй надійності і практичності, користуються величезною популярністю.

Гнучкість конструкції системи дозволяє:

  • Вбудовувати вікна (в т. Ч. Мансардні), двері, системи вентиляції та водовідведення.
  • Примикати до вертикальних, похилих і горизонтальних отворів і конструкцій.
  • Реалізовувати з'єднання поверхонь скління під кутом від 90 до 270 градусів.
  • Конструювати різноманітні плоскі, ламані, увігнуті, опуклі, багатопрофільні форми.