RU

 

Зимові сади

Зимові садиКожна людина, особливо яка живе в приватному будинку, прагне, щоб його житло було затишним і комфортним, сприяло розслабленню і відпочинку. Незаперечним є той факт, що особливу атмосферу в домі створюють рослини. Вони не тільки очищають кисень - вони радують око і заспокоюють. Тому не дивно, що все більше власників приватних будинків облаштовують зимові сади, створюючи, таким чином, неповторний природний оазис, який стане улюбленим місцем відпочинку в будь-який час року. І особливо буде радувати взимку, коли за вікнами сніг і мороз, а в зимовому саду тепло і буяння зелені.

Крім того, останнім часом зимові сади вийшли за рамки просто оранжереї для квітів. Все частіше зимовим садом стають, накриті скляним куполом, житлові приміщення, робочі кабінети, веранди, басейни, тренажерні зали, різні прибудови до будинку, і навіть балкони - все залежить тільки від Вашої фантазії. При цьому, якщо Ви не є щасливим володарем приватного будинку, а проживаєте в звичайній міській квартирі, не варто ставити хрест на своїй мрії. Для створення зимового саду в місті прекрасно підійдуть лоджія або просторий балкон.

Отже, саме час переходити від ілюзорних бажань до їх втілення. Виготовлення зимового саду, звичайно ж, передбачає ряд трудомістких заходів від розробки проекту і будівництва до збірки рослин. Отже, приймаючи рішення про будівництво природного оазису, необхідно спочатку опрацювати безліч варіантів і визначити необхідні критерії. Адже потім що-небудь міняти буде або зовсім неможливо, або надзвичайно важко. Тому виконання всіх робіт краще довірити професіоналам, які знають свою справу. Оскільки в даному випадку форма і оснащення зимового саду є суттєвими критеріями, від яких буде залежати не тільки створення оптимальних умов для рослин, але найголовніше - Ваш особистий комфорт.

І нехай Вас не лякають конструктивні труднощі - залиште їх фахівцям. Головне, що зимові сади є особливою родзинкою і створюють затишок в будь-якому будинку. Дозволяючи насолоджуватися простором, світлом, красою зелених рослин і теплом сонячних променів круглий рік.

Зимові сади - затишок і гармонія у Вашому домі!