RU

 

Скляні панелі для кухні

Скляні панелі для кухніНі для кого не секрет, що найбільше загрожують забрудненнями ділянкою кухні є поверхню між стільницею і шафками над нею. Цю ділянка прийнято називати фартухом кухні. Саме на його поверхні швидше і частіше з'являються плями, бризки, розводи. І кожній господині відомо, як буває нелегко тримати в ідеальній чистоті фартух.

Традиційним матеріалом для оформлення фартуха довгий час вважалася плитка. Але сьогодні все частіше можна зустріти скляні панелі для кухні, які приходять на заміну плитці. Панелі виробляються з різних марок скла. Це може бути як сире, так і загартоване скло, триплекс.

Технологія фотодруку на склі дозволяє створювати скляні панелі для кухні дивовижні за своєю красою і привабливості. Це може бути абсолютно будь-яке зображення в найширшої колірній палітрі, завдяки чому можна вписати скляні панелі для кухні органічно в інтер'єр або зробити на фартусі яскравий акцент.

При цьому слід знати, що використовувати подібні скляні панелі можна не тільки для кухні, але і для інших кімнат, так як вони представляють собою універсальний матеріал для облицювання стін. Крім того, в залежності від інтер'єру і переваг можна створити панелі з імітацією будь текстури.

Скляні панелі для кухні Скляні панелі для кухні Скляні панелі для кухні

Якісні скляні панелі для кухні можна замовити за вигідною ціною в компанії «СОКОЛГЛАСС».

Наша компанія займається розробкою необхідного типу конструкцій і їх виготовленням. Співпрацюючи з нами, Ви будете впевнені в тому, що скляні панелі для кухні будуть максимально високої якості, так як для цього ми використовуємо надійний, перевірений матеріал.

Вас цікавлять скляні панелі для кухні, які будуть виконані за Вашими побажаннями? Тоді звертайтеся до нас!