RU

 

Розсувні скляні двері

Розсувні скляні двері дозволяють втілити в життя найсміливіші дизайнерські ідеї, від зонування невеликого простору до створення відчуття нескінченності. Здатність скла вільно пропускати світло може бути використана також в цілях енергозбереження. Легкість і витонченість конструкцій зберігає цілісність приміщення і корисний простір.

Розсувні двері Розсувні двері купити Розсувні скляні двері
Розсувні двері замовити Розсувні двері скляні, Київ, ціна Розсувні двері скляні

5 варіантів розсувних скляних дверей!

варіанти розсувних скляних дверей
Збільшити>>

Переваги розсувних скляних дверей

 • економія простору;
 • естетичність;
 • універсальність;
 • солідність.

Скляні розсувні двері не займають багато місця, тому можуть встановлюватися в невеликих квартирах або маленьких офісах, де необхідна особлива турбота про максимальну раціональності використання кожного сантиметра площі. Їх пристрій відрізняється зручністю та комфортом в експлуатації:

 • легкість відкривання (не потрібно докладати особливих зусиль, щоб відкрити або закрити розсувні двері);
 • наявність роликового механізму (відкривається практично безшумно, що вигідно відрізняє двері розсувні скляні від розпашних, які можуть плескати і стукати при експлуатації);
 • мінімальна травмонебезпеку використання розсувних механізмів (такими дверима майже неможливо притиснути випадково руку або ногу).

Установка скляних розсувних дверей

 • ховається в спеціальну нішу, облаштовану всередині стіни;
 • відкривається вздовж стіни.

Сама конструкція передбачає можливості для дизайнерських експериментів. Існує кілька варіантів оригінального виконання скляних розсувних дверей:

 1. Радіусна двері зі скла. За допомогою такої конструкції можна зонувати простір або позначити вхід в кімнату. Дуже органічно впишуться радісно розсувні скляні двері в приміщення з м'якими округлими формами, де не акцентується увага на гострих кутах. Така конструкція ідеально доповнить дизайн елітного магазину або престижного офісу. А прикраса скла вітражним розписом забезпечить неповторну і унікальну світлову гру кольору.
 2. Зсувні скляна перегородка - ще одне стильне рішення для модного інтер'єру. Монтаж такої конструкції не вимагає дверної коробки і лиштви, що дозволяє оформити отвір як органічне продовження стіни і залишає простір для польоту дизайнерської фантазії. Незвичайний зовнішній вигляд привертає увагу і робить приміщення унікальним.

Розсувні скляні двері і перегородки зручні і надійні у використанні. Легка і продумана конструкція дозволяє раціонально спланувати вільний простір: полотно рухається уздовж стіны за допомогою роликового механізму, зберігаючи корисні сантиметри площі. Використання в якості основного матеріалу скла передбачає найрізноманітніші варіанти оформлення отвору: створення видимості величезного світлого залу за допомогою абсолютно прозорої двері, лазерне гравіювання або вітражне виконання для створення яскравого елемента декору.

Великі дизайнерські можливості таять в собі і скляні двері-купе. З їх допомогою можна створити міжкімнатну перегородку, приховати будь-якої елемент декору або обіграти його. Ціна розсувних скляних перегородок залежить від використовуваних матеріалів, складності виконання і розмірів

Замовляйте розсувні двері по телефону в Києві: (044) 379-29-65, (097) 358-68-35