RU

 

Душові кабіни скло

У сучасних квартирах, готельних комплексах і котеджах все частіше душові кабіни займають місце ванн. Заміна пов'язана, в першу чергу, з ергономікою кабін, що дуже актуально в умовах невеликої квартири. Для облаштування дверей кабін можуть використовуватися різні матеріали: акрил, оргскло, загартоване скло. Останній матеріал отримує останнім часом все більшого поширення за рахунок своїх переваг.

Душові кабіни зі скла мають привабливий, сучасний зовнішній вигляд, який мало кого залишає байдужим. Чи не розчарують двері зі скла і в догляді. Повсякденне використання душової кабіни не буде погано відбиватися на склі. На відміну від багатьох інших матеріалів, скло не піддається грибковим утворенням, цвілі, іржі та інших проблем, властивим більшості матеріалів. Душові кабіни зі скла день за днем ​​будуть залишатися гарними.

Душові кабіни скло Душові кабіни скло Душові кабіни скло

Слід зазначити і безпеку загартованого скла. Воно дуже міцне, витримує значні навантаження. І якщо в результаті дуже сильного удару воно і розіб'ється, то можна не переживати про поранення осколками. Краї у таких осколків не гострі, крім того, оскільки залишаються на спеціальній плівці. Все це робить використання душових кабін зі скла безпечним.

Якісні душові кабіни (скло) можна замовити в компанії «СОКОЛГЛАСС».

Ми використовуємо для виготовлення дверей душових кабін скло високої якості, тому гарантуємо надійність і довговічність конструкцій. У нас Ви зможете купити скло для кабін з різним типом обробки поверхні, що дозволить Вам індивідуалізувати стиль Вашої душової кабіни. Ми також виготовляємо скляні перегородки офісні, для дому та інші види. Виконуємо художню обробку скла.

Вас цікавлять душові кабіни (скло) за лояльною ціною? Тоді звертайтеся до нас!