RU

 

Світлопрозорі конструкції

Світлопрозорі конструкції започаткували новий напрям в архітектурі. Масивні висотні будівлі знайшли легкість і ефектний зовнішній вигляд, зберігши відповідну респектабельність і елегантність.

Згодом в арсеналі сучасних дизайнерів накопичилося досить багато різних систем і видів світлопрозорих огороджувальних конструкцій, за допомогою яких успішно втілюються в життя найсміливіші і оригінальні дизайнерські ідеї. Найчастіше світлопрозорі конструкції виступають фасадними системами, покрівельним покриттям, вікнами і вітринами, зимовими садами або вхідними системами.

Все світлопрозорі конструкції підрозділяються на зовнішні і внутрішні. Зовнішні конструкції виконують роль фасадного скління, вітрин або вхідних груп, до цієї категорії відносяться також і алюмінієві вікна. Основне завдання конструкцій такого типу - відділення внутрішніх приміщень від вулиці, тому найчастіше вони виконуються з теплих алюмінієвих профілів. Завдяки цьому в приміщенні забезпечується комфортний для людини температурний режим.

Внутрішні світлопрозорі конструкції використовуються для зонування внутрішніх приміщень. Дуже популярною стала установка скляних перегородок в офісах і торгових центрах - це дозволяє розділити велике приміщення на окремі функціональні зони без проведення капітальної перепланування. Також до внутрішніх світлопрозорих конструкцій можна віднести міжкімнатні двері, міжповерхові перекриття та внутрішні вікна. Монтаж світлопрозорих конструкцій дуже просто, тому виконується досить швидко.