RU

 

Кулестійкі конструкції

Двері захисні кулестійкі
Двері захисні кулестійкі
Кабіни касові
Кабіни касові
Передавальні лотки
Передавальні лотки
Перегородки захисні кулестійкі
Перегородки захисні
кулестійкі

Броньовані склопакети і кулестійкі конструкції

Забезпечення безпеки людей - це важливий аспект, який необхідно враховувати в процесі будівництва. Тому конструкції і матеріали, які призначені для захисту здоров'я і життя, повинні відповідати суворим критеріям. Раціональне їх застосування гарантує надійну збереження майна і власності, і тому саме їм варто приділити особливу увагу.

Для чого потрібні куленепробивні конструкції

Куленепробивне вікно і інше кулетривке скління захисного характеру необхідно встановлювати в приміщеннях та будинках, для яких існує висока ймовірність збройного нападу. Можливий характер загрози, а також тип застосовуваної зброї задає вимоги до всіх характеристикам кулестійкого скління. Броньовані конструкції повинні бути прозорими, захищати від наскрізного пробивання кулею з різноманітних видів вогнепальної зброї, а також травмування осколками при вибуху.

Що вибрати - надійність або естетику

Світлопрозорі кулестійкі конструкції можуть дозволити забезпечити відразу два цих параметра. Двері, вітражі і вікна, у виробництві яких застосовуються спеціальні броньовані склопакети, використовуються в проектуванні приміщень і будівель, щоб захистити знаходяться в них людей від збройних нападів. Природне освітлення при цьому зберігається, а також залишається повний простір, який може використовуватися для дизайнерських і архітектурних рішень.