RU

 

Душові кабіни зі скла

Облаштування ванної кімнати грає величезну роль для комфортного життя. Тому вона повинна бути приємною, красивою, мати заспокійливий інтер'єр і бути укомплектованої всім необхідним. Велике значення має, якою буде душова кабіна. Якщо асортимент ванн невеликий, то душові кабіни на сучасному ринку можна зустріти різні. Найбільш поширений їх варіант - це душові кабіни зі скла.

Душові кабіни зі скла - це вибір у бік краси і стилю. Вони підходять під будь-який інтер'єр ванної кімнати, але краще всього поєднуються з сучасним дизайном. Виготовляється кабіна з безпечного загартованого скла. Це скло надійне і довговічне, витримує механічні пошкодження і навантаження, а також високий рівень вологості. Отже, душові кабіни зі скла можуть служити протягом багатьох років. Досить лише не забувати про загальні правила догляду, які включають в себе періодичну чистку скла за допомогою спеціальних миючих засобів.

Душові кабіни зі скла Душові кабіни зі скла Душові кабіни зі скла

Душові кабіни зі скла поєднуються з вологостійкою плиткою, деревом і керамічним піддоном. Встановлюються вони в кутку ванної кімнати або ж уздовж стіни. Головна їхня перевага - це властивість економити простір в приміщенні. Якщо ванна займає досить багато місця, кабіна, навпаки, вимагає невеликого простору. Заміна звичної ванни на кабіну для прийняття душу дозволяє більш розумно використовувати місце, що звільнилося. Можна встановити пральну машину, або великий умивальник. При цьому душові кабіни їх скла можуть бути не менш функціональними, ніж ванні.

Замовити за прийнятними цінами душові кабіни зі скла можна в компанії «SOKOLGLASS».

У виробництві кабін за бажанням Клієнтів ми застосовуємо прозоре, тоноване, або скло з певним візерунком і малюнком.