RU

 

Фасадні системи та зимові сади

Зимовий сад - цей красивий архітектурний елемент зі скляним дахом.
Зимові сади стали складовою частиною багатьох адміністративних будівель, бізнес-центрів, офісів, культурних, оздоровчих і розважальних центрів, спортивних споруд. Невагоме на вигляд, прозоре спорудження служить органічним продовженням приміщення, значно розширюючи його межі. Причому відповідно до смаків і побажань замовника можливі найрізноманітніші варіанти рішень цієї оригінальної конструкції. Завдяки новим матеріалам, а також сучасним інженерним і технічним можливостям в області вентиляції, опалення і затінення тепер в зимовий сад можна перетворити терасу заміського будинку або засклений балкон своєї квартири.

Зимові сади повинні відповідати таким характеристикам, як безпека конструкції, захищеність внутрішнього простору від охолоджування і перегріву, висока стійкість до атмосферних впливів. Тому довірити виготовлення зимового саду коштує професіоналам. Сьогодні призначення зимового саду може бути будь-яким. У зимовому саду влаштовують оранжереї, басейни і тренажерні зали, кімнати відпочинку та кабінети, їдальні та більярдні, творчі майстерні та галереї, наповнені світлом.

Вдало розташований зимовий сад допоможе заощадити в витратах на опалення і вентиляцію. Пріоритет по орієнтації залежить від призначення зимового саду. Південна сторона - не дуже вдале місце для побудови зимового саду. Під впливом сонячних променів в жаркий літній день, температура всередині зимового саду буде некомфортною і зажадає додаткової вентиляції. Якщо крім південної сторони, альтернативи розташуванню зимового саду немає, рекомендується посадити поруч листяні дерева. У жаркий, літній період, дерева листяних порід дадуть тінь, а в холодний період не завадять сонячному світлу проникати в зимовий сад. Східний, зимовий сад, оживає з першими променями сонця, що сходить. Зимовий сад на західній стороні інтенсивно висвітлюється в другій половині дня і зберігає накопичене тепло тривалий час. Північна і північно-східна сторона є ідеальною для зимового саду. Рівномірне освітлення не дозволить рослинам перегріватися в літній період.

Колірна гамма алюмінієвого профілю: від натурального алюмінію і всієї колірної гами відповідно до класифікації RAL до нанесення декоративного покриття під колір дерева цінних порід.

Фасадні системи та зимові сади Зимовий сад Зимовий сад, ціна

Зимовий сад, проектування виготовлення зимового саду Проектування зимового саду

зимовий сад недорого ціна побудови зимового саду

Повний цикл робіт від заміру до монтажу.