RU

 

Скляне огородження сходів

Ліфт - це хороший винахід, але він ніколи не зможе повністю замінити сходи. Сходовий марш самостійно не доповнить стильно інтер'єр приміщення. Для цього краще використовувати скляну огорожу сходів.

Володіючи достатньою кількістю переваг, скляне огородження сходів також прикрашає собою приміщення. Перша перевага, це його практичність і доступність. Захищаючи свою драбину склом, не варто хвилюватися про ремонт улюбленого перила. Оскільки даний матеріал завжди в наявності і доступний, замінити пошкоджену частину скляного огородження сходів буде неважко. Варто тільки звернутися за допомогою до фахівця. Постачальники швидко і порівняно недорого виконують таку роботу.

Скляні огорожі сходів додадуть світла до вашого будинку. Крім того, воно також поєднується з різними інтер'єром (класика, вінтаж, хай-тек та інші). Скляні огорожі прикрасить готель, сучасний ресторан або навіть офісний центр.

скляне огородження сходів скляне огородження сходів скляне огородження сходів

Здається, що такий матеріал крихкий і може досить легко псуватися. Але він здатний радувати своїм привабливим зовнішнім виглядом довше, ніж метал. Головне, знати, як за ним доглядати. Огородження зі скла легко миються, міцні і стійкі.

У компанії «SOKOLGLASS» ви можете замовити стильне скляне огородження сходів!

Ми виготовляємо тільки дійсно якісну продукцію з загартованого і сирого триплекса, просто загартованого скла, комбінованого виду.

Послуга по виконанню індивідуальних замовлень також доступна. Кожен Клієнт за бажанням має можливість вибирати колір, візерунок, декоративну гравіювання і підсвічування. Творіть разом з «SOKOLGLASS»!