RU

 

Скляні огорожі

Незвичайні інтер'єри користуються величезною популярністю. Що тільки не придумують сучасні молоді дизайнери. Однак, головне, не тільки вразити своїх відвідувачів. Якщо жити або працювати в приміщенні некомфортно, нестандартний дизайн буде не зайвим. Скляні огорожі в квартирі та офісі допоможуть зробити приміщення більш світлим і приємним. Вони примножують світло, а не просто відображають його. Ви будете здивовані, наскільки позитивно може впливати світла кімната на настрій і на ефективність вашої роботи. Скляні огорожі також кімнату візуально збільшують, створюють ілюзію додаткового простору.

Виготовлені з ламінованого скла або загартованого, скляні огорожі виглядають естетично красиво в інтер'єрі будь-якого стилю. Неважливо, це спальна, або ванна кімната, або робочий офіс - такі конструкції будуть завжди доречними.

Cкляні огорожі Cкляні огорожі Cкляні огорожі

Вибираючи скляні огорожі в Києві, не забудьте звернути увагу на рівень якості продукції. Скло низької якості їх не виконує свої функції так, як треба. Дійсно хороший товар буде радувати свого покупця довго, завдяки здатності витримувати раптову навантаження або удари. Миються такі конструкції легко і швидко без додаткових зусиль. Велике значення це має для душових перегородок і кабін, розсувних скляних дверей, вітрин.

У компанії «SOKOLGLASS» ви можете замовити необхідне скляне огородження швидко і зручно!

Всього один дзвінок по телефону або натискання кнопки «Відправити замовлення» на сайті компанії і менеджер з продажу з радістю проведе консультацію, а також допоможе вам вибрати скляне огородженн.