RU

 

Скляні двері в ванну кімнату

В ванну кімнату встановити скляні двері наважується не кожен. Багато хто вважає, що цей матеріал дуже крихкий і прозорість скла змушує засумніватися в практичності вироби. Проте в компанії з проектування та виготовлення конструкцій з скла «SOKOLGLASS» професійні майстри займаються такими випадками. Досвід показав, що скляні двері в ванну кімнату чудово вписується, якщо приділити увага до деталей.

Скляні двері в ванну кімнатуПо-перше, все більшу популярність набирають душові безкаркасні кабіни. Оздоблення стін в приміщенні просочується водовідштовхувальними речовинами, а в місці душовою зони монтується стінка і двері, які запобігають поширення води по кімнаті. Для душа ми виготовляємо двері з міцного і прозорого скла. Його легко мити, воно швидко висихає і не перетворюється в джерело поширення бактерій і грибка. У саунах, басейнах і навіть саунах широко поширені скляні двері. У ванну кімнату можна не тільки підібрати параметри виробу, але також і кріплення. Вартість наших послуг невисока, однак це ні в якому разі не відображається на якості матеріалу.

На сайті компанії ми представляємо 16 видів перегородок, які можна встановити у Вашій ванній кімнаті місце скляних дверей. У галереї також розміщені зображення виконаних замовлень, щоб клієнтам було простіше визначитися з вибором.

Якщо у вас йде ремонт в новій квартирі і зараз скляні двері у ванну кімнату можуть стати швидким рішенням розподілу території в приміщенні, ми готові взяти на себе роботу над проектом. Від замірів до монтажу виробу ми завжди на зв'язку з Вами.

Крім цього, ми займаємося випуском дверей різноманітного типу. Маятникові, розсувні, міжкімнатні двері, прозорі і матові і навіть з візерунком тепер доступні в Україні за низькою ціною. Крім скляних дверей у ванну кімнату у нас можна замовити виготовлення дзеркал, огорож, вхідних груп, фасадних і розсувних систем і багато іншого. Заходьте на сайт компанії і дізнавайтеся ціни.