RU

 

Підлоги і огорожі зі скла

Підлоги і огорожі зі склаФахівці компанії «SOKOL GLASS» мають великий досвід у проектуванні, виготовленні та монтажі підлог, а також огорож зі скла. Великий досвід роботи, комплексний підхід і високоякісні комплектуючі які ми використовуємо в своєму виробництві гарантують Вам бездоганність виконання Вашого замовлення вчасно в термін і за розумними цінами.

Підлоги зі скла це найважливіший функціональний елемент будови, здатний підкреслити і додати неповторний естетично закінчений вигляд приміщенню.

Скляна підлога - ексклюзивний елемент інтер'єру розважальних центрів, клубів і приватних квартир. Скляна підлога крім основної функції може виконувати роль виставкової вітрини, сховища декоративних елементів. Посилити враження від скляної підлоги допоможе правильно підібрана підсвічування. Конструктивно скляна підлога складається з декількох елементів взаємопов'язаних елементів. Каркас - У загальному випадку це конструкція, яка несе на собі панелі скляної підлоги і зміцнює їх до архітектурних елементів будівлі. Фактично даний елемент може бути реалізований різними способами в залежності від бажання замовника і передбачуваного навантаження на підлогу.

Скляна підлога - виготовляються з багатошарового триплекса з використанням декількох стекол товщиною від 8 мм., Здатного витримати значні навантаження. Загальна товщина скляного блоку може становити 50 мм. Варто зауважити, що скляна підлога - штучний виріб.

На сьогоднішній день наші фахівці готові запропонувати елегантне виконання огороджень сходових маршів, а також нестандартні предмети інтер'єру зі скла, здатні підкреслити Ваш неповторний смак і індивідуальність.

Скляні огорожі сходових маршів крім функціонального значення є одним з найважливіших елементів інтер'єру. Скло перетворює сходовий марш в світлопрозору конструкцію, яка не перешкоджає проникненню світла.

На кожне замовлення наші фахівці розробляють окремий технічний проект, який задовольняє як вимогам безпеки, так і бажанням замовника.

Повний цикл робіт від заміру до монтажу.

АКЦІЯ:

  • Приватним клієнтам
  • Корпоративним кліетам
  • Дизайнерам і архітекторам

Шановні пані та панове!


Наша компанія рада співпраці з Вами, ми пропонуємо найвигідніші умови роботи, найкоротші терміни реалізації проектів.