RU

 

Вентильовані фасади

Вентильовані фасади знайшли широке застосування в Україні порівняно недавно. Але в ряді країн (наприклад, в Німеччині, Фінляндії) накопичений уже достатній досвід по їх використанню: в громадських, адміністративних і промислових будівлях, а також при реконструкції будинків масової забудови. Найбільш широке застосування отримали навісні вентильовані фасади із застосуванням композитних панелей, керамограніта і натурального каменю. Ці системи в корені змінили погляд фахівців і архітекторів на фасади. Необмежені можливості формоутворення та кольори дозволяють архітекторам і дизайнерам втілювати в життя найсміливіші рішення.

Вентильовані фасади Навісний вентильований фасад виготовлення вентильованих фасадів


Навісний вентильований фасад являє собою конструкцію, що складається з матеріалів облицювання і підоблицьовочной конструкції, яка, в свою чергу, кріпиться до стіни таким чином, щоб між захисно-декоративним покриттям і стіною залишався повітряний проміжок. Для додаткового утеплення зовнішніх конструкцій між стіною і облицюванням може встановлюватися теплоізоляційний шар - в цьому випадку вентиляційний зазор залишається між облицюванням і теплоізоляцією. Пристрій додаткової теплоізоляції зовні краще захищає стіну від змінного замерзання і відтавання. Вирівнюються температурні коливання масиву стіни, що перешкоджає появі деформацій, особливо небажаних при великопанельному житловому будівництві. Точка роси зрушується в зовнішній теплоізоляційний шар, внутрішня частина стіни не відволожується, і не потрібно додаткової пароізоляції.

виготовлення вентильованих фасадів в Києві Переваги вентильованого фасаду монтаж вентильованих фасадів

Переваги вентильованого фасаду:

  • Тривалий безремонтний термін (25-50 років в залежності від застосовуваного матеріалу).
  • Простота виготовлення.
  • Низькі експлуатаційні витрати.
  • Відсутність термічної деформації.
  • Пожежна безпека, яка забезпечується використанням вогнетривких та важкогорючих матеріалів.
  • Можливість застосування різних матеріалів екрану.
  • Бездоганний зовнішній вигляд на довгі роки.
  • Використання утеплювача різної товщини дозволяє будівельникам здійснити прекрасну термо - і шумоізоляцію, а також знизити товщину несучих стін і навантаження на фундамент, що істотно зменшує вартість загальнобудівельних робіт.
  • Відсутність спеціальних вимог до поверхні несучої стіни - її попереднє вирівнювання, і більше того, сама система дозволяє вирівнювати дефекти і нерівності поверхні, що зробити із застосуванням штукатурок часто складно і дорого.

Фахівці компанії «SOKOLGLASS» спроектують, виготовлять і проведуть монтаж вентильованих фасадів будь-якої складності, при цьому врахують всі Ваші побажання. Великий досвід роботи, комплексний підхід і високоякісні комплектуючі які ми використовуємо в своєму виробництві гарантують Вам бездоганність виконання Вашого замовлення точно в строк і за розумними цінами.