RU

 

Касові кабіни

Касові кабіни Касові кабіни є невід'ємним атрибутом банківських відділень, пунктів обміну валют, ломбардів, магазинів, автозаправних станцій та інших закладів, де потрібно забезпечити безпеку співробітника, який працює з матеріальними цінностями і збереження цих самих цінностей.

Використання касових кабін було актуальним завжди, але особливо попит на них зріс після випадків нападу на банківські відділення. У світлі цих подій необхідність захисту касирів стає все більш нагальною. А запити до касових кабін все вище.

Згідно з вимогами Національного банку України, касові кабіни повинні мати I-III клас захисту. Що забезпечує безпеку людей які знаходяться в ній і устаткування від пострілів з такої зброї, як автомат Калашникова, пістолети ТТ і Макарова. А для організацій, сфера діяльності яких вимагає використання особливо стійких до злому касових кабін, обладнання, крім іншого, повинно бути виготовлено з обов'язковим посиленням основних конструктивних елементів броненакладками. Що дозволяє забезпечити захист не тільки від вогнепальної зброї, а й інших механічних пошкоджень.

Природно, замовляючи касові кабіни, Ви прагнете гарантовано убезпечити себе від збитків, і зберегти найцінніше - життя співробітника. Тому, довіряти таку відповідальну роботу необхідно виключно професіоналам.

Компанія «SOKOLGLASS» - це надійний партнер, який якісно спроектує, виготовить і встановить касові кабіни, які відповідають усім вимогам безпеки Національного банку України. Крім того, за Вашим бажанням, кабіни можуть мати певну конфігурацію, бути укомплектовані додатковим обладнанням, і відповідати корпоративному стилю Вашого закладу.

Компанія «SOKOLGLASS» - тільки якісні касові кабіни!